GASKOMPLET PREŠOV, s.r.o.

Montáž zdravotechniky

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti zdravotechniky, čo je kľúčová súčasť našich komplexných inštalačných riešení. S viac ako 30 rokmi skúseností na slovenskom trhu, sa Gaskomplet vyprofiloval ako líder v oblasti montáže, údržby a renovácie zdravotechnických systémov. Počas našej dlhodobej praxe sme realizovali široké spektrum projektov od malých domácich inštalácií po veľké komerčné a priemyselné systémy. Naše dlhoročné pôsobenie a stovky úspešne dokončených projektov nám umožnili zdokonaliť naše techniky a prístupy, čím zabezpečujeme najvyššiu úroveň odbornosti a zákazníckej spokojnosti.

Na trhu už od roku 1991

Inštalácie

Opravy a servis

Kontakt

Máte záujem ?

Montáž zdravotechniky realizujeme najmä v Prešove, ale pôsobíme v celom Prešovskom kraji.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Zdravotechnika

Komplexné riešenia montáže zdravotechniky

Naším cieľom je poskytovať vysokokvalitné služby, ktoré presahujú očakávania našich zákazníkov a zaručujú ich spokojnosť. Ak potrebujete profesionálne riešenie pre vašu zdravotechniku v Prešove alebo v Prešovskom kraji, Gaskomplet je správnou voľbou.

Najčastejšie otázky k montáži zdravotechniky

Najčastejšie otázky

Aké typy zdravotechniky montujete?

Montujeme širokú škálu zdravotechnických zariadení vrátane sanitárnych zariadení ako sú umývadlá, toalety, sprchové kúty, vaňe, ako aj komplexné systémy pre kúpeľne a kuchyne. Ponúkame tiež inštaláciu a pripojenie zariadení na teplú a studenú vodu, montáž kúrenárskych zariadení a iné príbuzné služby.

Je potrebné pred montážou zdravotechniky vykonať prípravu na strane klienta?

Áno, pred montážou zdravotechniky odporúčame klientom pripraviť priestor tak, aby bol prístupný a voľný od akýchkoľvek prekážok, čo uľahčí a zrýchli inštaláciu. Tiež je dôležité, aby boli všetky potrebné prípojky a infraštruktúra pripravené vopred, čo zahŕňa dostatočný prístup k vodovodným a odtokovým rúram, ako aj k elektrickým zásuvkám, ak je to potrebné.