GASKOMPLET PREŠOV, s.r.o.

Podlahové Kúrenie

Realizujeme podlahové kúrenia s viac ako 30 rokmi skúseností. Podlahové vykurovanie je ideálne riešenie pre novostavby aj rekonštrukcie v Prešove a celom Prešovskom kraji.

Podlahové kúrenie

Na trhu od roku 1991

Inštalácie

Opravy a servis

Podlahové kúrenie
Kontakt

Máte záujem ?

Vyberte si firmu Gaskomplet pre vaše podlahové kúrenie v Prešove a v celom Prešovskom kraji, a získajte spoľahlivý, efektívny a pohodlný vykurovací systém pre váš domov.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Komplexné služby v oblasti podlahových kurení

Komplexné riešenia podlahového kurenia

Gaskomplet inštaluje podlahové vodné kúrenie. Vodné systémy sú napojené na domáci kúrenársky systém a vykurovací efekt je dosahovaný cirkuláciou teplej vody cez potrubia pod podlahou. 

Inštalácia podlahového kúrenia

Inštalácia začína položením izolačnej vrstvy, nasledovanou potrubím alebo vykurovacími káblami, a končí pokládkou podlahového krytu. Gaskomplet garantuje, že každá inštalácia v Prešovskom kraji je vykonávaná s maximálnou odbornosťou a ohľadom na estetiku.

Podlahové kúrenie
Podlahové kúrenie
Podlahové kúrenie
Najčastejšie otázky k podlahovému kureniu

Najčastejšie otázky

Je podlahové kúrenie vhodné pre každý typ podlahy?

Podlahové kúrenie je kompatibilné s väčšinou typov podlahových krytín, vrátane keramickej dlažby, prírodného kameňa, dreva, laminátu a vinylu. Dôležité je vybrať správny typ krytiny, ktorý efektívne prevádza teplo.

Ako dlho trvá inštalácia podlahového kúrenia?

Dĺžka inštalácie závisí od veľkosti a zložitosti projektu. Pre bežné domácnosti môže trvať od niekoľkých dní do týždňa, pričom pri rozsiahlych projektoch alebo rekonštrukciách môže byť časový rámec dlhší.

Môže byť podlahové kúrenie hlavným zdrojom tepla v dome?

Áno, podlahové kúrenie môže byť navrhnuté tak, aby slúžilo ako primárny vykurovací systém v dome, poskytujúc dostatočné teplo aj v najchladnejších mesiacoch.

Koľko stojí inštalácia podlahového kúrenia?

Cena inštalácie sa líši na základe rôznych faktorov, vrátane rozlohy priestoru a typu podlahovej krytiny. Pre presnú cenovú ponuku odporúčame kontaktovať Gaskomplet pre konzultáciu a cenovú kalkuláciu.

Je podlahové kúrenie energeticky účinné?

Podlahové kúrenie je považované za jednu z najefektívnejších metód vykurovania, pretože pracuje pri nižších teplotách a minimalizuje tepelné straty, čo vedie k zníženiu spotreby energie a nákladov na vykurovanie.

Ako sa udržuje podlahové kúrenie?

Podlahové kúrenie vyžaduje minimálnu údržbu. Odporúča sa pravidelne kontrolovať termostat a systém riadenia, aby sa zaistilo, že všetko funguje správne. Servisné prehliadky by mali byť vykonávané odborníkmi, ako sú technici z Gaskomplet, podľa odporúčania výrobcu.

Aké sú výhody podlahového kúrenia oproti tradičným radiátorom?

Podlahové kúrenie poskytuje rovnomerné rozloženie tepla, zlepšuje celkovú energetickú efektívnosť, redukuje prach a alergény v domácnosti a umožňuje lepšie využitie priestoru bez nutnosti inštalácie viditeľných radiátorov.